خانه / استان‌ها / چهارمحال و بختياري / برگزاری همایش دوروزه استانی انتقال یافته های کشاورزی در آذر ماه امسال
اخبار کشاورزی

برگزاری همایش دوروزه استانی انتقال یافته های کشاورزی در آذر ماه امسال

مجله اینترنتی کشاورز جوان – مدیرترویج وهماهنگی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از برگزاری همایش دوروزه استانی انتقال یافته های کشاورزی در آذر ماه امسال خبرداد.

ˈپیام قاسمیˈ در گفت وگو با ایرنا افزود: در این همایش مهمترین یافته های کشاورزی در بخش های زراعت و باغبانی، آبخیزداری، منابع طبیعی، علوم دامی، حفظ نباتات، گیاه پزشکی و آب و خاک در قالب ۳۰مقاله به صورت سخنرانی دراختیار مروجان وکارشناسان کشاورزی استان قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: بیش از ۲۵۰ مروج و کارشناس کشاورزی در این همایش دو روزه شرکت می کنند.

قاسمی زمان برگزاری این همایش استانی را بیست وششم و بیست وهفتم آذرماه در محل مرکز آموزش کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان عنوان کرد .

وی با بیان اینکه این همایش سال گذشته نیز در استان برگزار شده، گفت: حدود ۳۰مقاله در همایش سال گذشته ارائه شد که پس از چاپ، در اختیار متقاضیان قرار گرفت .

قاسمی بیان داشت: برای سال جاری مقالات ارائه شده درهمایش یافته های کشاورزی در قالب لوح فشرده در اختیار کارشناسان و بهره برداران این بخش قرار می گیرد.

به گزارش ایرنا، هم اکنون بیش از ۵۰۰ مددکار ترویجی مردوزن و حدود ۵۲مرکز خدمات مشاوره ای کشاورزی به ۶۶هزار بهره بردار بخش کشاورزی در استان خدمات ترویجی ارائه می کنند .

همچنین ببینید

اخبار کشاورزی

ارتباط مراکز تحقیقاتی چهار محال و بختیاری با کشاورزان ضعیف است

مجله اینترنتی کشاورز جوان – رئیس خانه کشاورز استان چهارمحال و بختیاری گفت: یافته های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code