برگزاری همایش دوروزه استانی انتقال یافته های کشاورزی در آذر ماه امسال

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مجله اینترنتی کشاورز جوان – مدیرترویج وهماهنگی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از برگزاری همایش دوروزه استانی انتقال یافته های کشاورزی در آذر ماه امسال خبرداد.

ˈپیام قاسمیˈ در گفت وگو با ایرنا افزود: در این همایش مهمترین یافته های کشاورزی در بخش های زراعت و باغبانی، آبخیزداری، منابع طبیعی، علوم دامی، حفظ نباتات، گیاه پزشکی و آب و خاک در قالب ۳۰مقاله به صورت سخنرانی دراختیار مروجان وکارشناسان کشاورزی استان قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: بیش از ۲۵۰ مروج و کارشناس کشاورزی در این همایش دو روزه شرکت می کنند.

قاسمی زمان برگزاری این همایش استانی را بیست وششم و بیست وهفتم آذرماه در محل مرکز آموزش کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان عنوان کرد .

وی با بیان اینکه این همایش سال گذشته نیز در استان برگزار شده، گفت: حدود ۳۰مقاله در همایش سال گذشته ارائه شد که پس از چاپ، در اختیار متقاضیان قرار گرفت .

قاسمی بیان داشت: برای سال جاری مقالات ارائه شده درهمایش یافته های کشاورزی در قالب لوح فشرده در اختیار کارشناسان و بهره برداران این بخش قرار می گیرد.

به گزارش ایرنا، هم اکنون بیش از ۵۰۰ مددکار ترویجی مردوزن و حدود ۵۲مرکز خدمات مشاوره ای کشاورزی به ۶۶هزار بهره بردار بخش کشاورزی در استان خدمات ترویجی ارائه می کنند .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *