گزارش کمیسیون کشاورزی از عدم اجرای قانون زیستی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مجله اینترنتی کشاورز جوان – نمایندگان مجلس امروز در صحن علنی با گزارش کمسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی در مورد عدم اجرای قانون زیستی جمهوری اسلامی ایران مصوب مرداد ماه ۸۸ را تایید کردند و این گزارش را به قوه فضاییه اجرا دادند.

مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد عدم اجرای قانون زیستی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۸۸ را تایید و به قوه قضاییه ارسال کرد.
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، نمایندگان مجلس امروز در صحن علنی با گزارش کمسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی در مورد عدم اجرای قانون زیستی جمهوری اسلامی ایران مصوب مرداد ماه ۸۸ را تایید کردند و این گزارش را به قوه فضاییه ارجاع دادند.
بر اساس گزارش کمیسیون کشاورزی مجلس دستگاههای اجرایی ذیربط نتوانستد به نقش‌آفرینی خود برای اجرای دقیق آن بپردازند و در طی سه سال واردات حدود ۵ میلیارد ریال محصولات بیوتکنولوژی را وارد کردند.
تاخیر در تدوین و عدم ابلاغ آئین‌نامه رئیس‌جمهور دولت دهم وجود اشکالات و مغایرت‌هایی با قانون عدم زیرساخت‌های اجرای قانون توسط دستگاه ذیربط از دیگر دلایل عدم اجرای قانون ایمنی زیستی بوده است.
اهمال کاری وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و سازمان محیط زیست و همچنین وزارت صنعت و سازمان گمرک از دیگر مواردی بود که به عدم اجرای قانون ایمنی زیستی کشور دامن زده است.
این گزارش پس از تایید نمایندگان مجلس به قوه قضاییه ارسال شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.