کشاورزان بدلیل بی پولی، ادوات خود را می فروشند !

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – نداشتن نقدینگی یکی از اصلی ترین مشکلات پیش روی کشاورزان کشور است. این مشکل تا حدی است که گاهی کشاورزان را مجبور می کند بخاطر خرید بذر و لوازم مورد نیاز کشت بعدی، ادوات کشاورزی خود را بفروشند.


مدیرعامل تشکل های حمایتی و هدایتی کشاورزی کشور گفته تشکلهای کشاورزی می توانند در انتقال مشکلات بخش کشاورزی به مسئولین نقش موثری داشته باشند.
سجاد سنجابی در گفتگو با دهقان نیوز با تاکید بر نقش و اهمیت تشکل های بخش کشاورزی، گفته نادیده گرفتن تشکل های این بخش می تواند آثار نامطلوب و سویی داشته باشد.

مدیرعامل تشکل های حمایتی و هدایتی کشاورزی گفته تشکل های بخش کشاورزی از بدنه کشاورزان هستند و از مشکلات آنها آگاهی دارند و لذا می توانند حرف های کشاورزان را به گوش مسئولین برسانند.

سنجابی نداشتن نقدینگی را یکی از اصلی ترین مشکلات پیش روی کشاورزان دانسته و گفته این مشکل تا حدی است که گاهی کشاورزان را بدلیل بی پولی مجبور می کند بخاطر خرید بذر و لوازم مورد نیاز کشت بعدی، ادوات کشاورزی خود را بفروشند.

سنجابی گفته ارتباط موثر و هم اندیشی خبرگان بخش کشاورزی می تواند نقش موثری در بهبود معیشت کشاورزان و افزایش تولیدات بخش کشاورزی داشته باشد.

وی افزوده به نظر می رسد با استفاده از راهکارها و تجربیات کشاورزان نمونه می توانیم در عرصه کشاورزی گام های مهمی برداریم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *