ضرورت افزایش بودجه کشاورزی در سال ۹۳

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه کشاورزان باید علاوه بر دانش تجربی، دانش علمی نیز داشته باشند، گفت: بودجه بخش کشاورزی با توجه به نیاز این حوزه باید در سال ۹۳ افزایش پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ابراهیم نکو با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در کشور یک نیاز بوده و باید مسولان برای ارتقاء کیفیت این نمایشگاه‌ها بابخش خصوصی همکاری کنند، اظهار داشت: برکشاورزان علاوه بر اینکه تجربه کشت عملی محصولات کشاورزی را دارند لازماست با علم آن نیز اشنا شوند بنابراین برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی کشاورزی به این موضوع کمک خواهد کرد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد:  توجه به کیفیت محصولات از مواردی است که باید واردکنندگان و تولید کنندگان سم به آن اهمیت دهند تا برای محیط زیست و تولیدات کشاورزی مشکلی بوجود نیاید.

وی در مورد بودجه کشاورزی در سال ۹۳ گفت : متأسفانه بودجه‌های در نظر گرفته شده برای بخش کشاورزی هم در سال ۹۱ و هم در سال ۹۲ به هیچ وجه پاسخگوی نیازهای حوزه کشاورزی و وزارت جهاد کشاورزی نبوده است. بودجه در نظر گرفته شده از سوی دولت برای بخش کشاورزی در سال ۹۳ نیز در مقایسه با آنچه که هم‌اکنون این بخش برای توسعه و پیشرفت نیازمند است بسیار فاصله دارد به همین جهت سهم بخش کشاورزی در لایحه بودجه ۹۳ باید افزایش یابد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *