بررسی راهکارهای مشترک دولت و مجلس برای تحقق اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در جلسه غیر علنی امروز مجلس راهکارهای مشترک دولت و مجلس برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر جهاد کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت.

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در تشریح جلسه غیر علنی امروز پارلمان، گفت: در جلسه غیر علنی امروز مجلس حجتی وزیر جهاد کشاورزی حضور یافت که در ابتدای جلسه، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گزارشی از بخش کشاورزی کشور به نمایندگان ارائه کرد.

وی افزود: در این جلسه رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن تأکید بر توجه بیشتر به تولید محصولات کشاورزی، به خصوص گندم، غلات و فرآورده‌های دامی از ارائه آمار و ارقام نادرست در زمینه تولید این محصولات که از سوی دستگاه‌های مختلف منتشر می‌شود، انتقاد کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه اظهارداشت: در این جلسه رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس بر اهتمام بیشتر دولت یازدهم جهت حمایت از تولیدات کشاورزی و نیز حرکت به سمت خودکفایی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تأکید کرد.

حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا در ادامه به سخنان وزیر جهاد کشاورزی در این جلسه اشاره کرد و گفت: در این جلسه، وزیر جهاد کشاورزی برنامه‌های این وزارتخانه در حوزه تولید محصولات کشاورزی و نیز دفع سموم کشاورزی را تشریح کرد و گفت که لازم است که دولت و مجلس برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی به راهکارهای مشترک برسند.

وی تأکید کرد: در ادامه جلسه غیر علنی امروز مجلس، وزیر جهاد کشاورزی در مورد برنامه‌های این وزاتخانه برای مدیریت در واردات محصولات لبنی و دامی تأکید کرد و گفت که باید وضعیت تولید محصولات کشاورزی و دامی در کشور به مرحله‌ای برسد که اصلا نیازی به واردات در این حوزه احساس نشود.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد که دولت و مجلس در حوزه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی راهکارهای مشترک را بررسی کنند، خاطر نشان کرد: در بخش دیگری از جلسه غیر علنی امروز مجلس راهکارهای مشترک دولت و مجلس برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر جهاد کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *