حضرت آیت الله عالمی: جنبه ارزشی کشاورزی باید به جامعه معرفی شود/ کشاورزی عبادت است

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – حضرت آیت الله عالمی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در نشست با رییس جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: کشاورزی شغل انبیا بوده و یک عبادت محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی وزارت جهادکشاورزی، وی افزود: از روابط عمومی‌های وزارت جهادکشاورزی انتظار آن است که بتواند جنبه ارزشی و معنوی این شغل را به جامعه بشناساند.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی با اشاره به زیربنایی بودن بخش کشاورزی در کشور گفت: ملتی که نان و سفره اش وابسته به خارج باشد نمی تواند به استقلال و سربلندی برسد.وی افزود: باید زمینه های جذب و استقبال جوانان را به بخش کشاورزی فراهم آوریم.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی، روابط عمومی را زبان گویای وزارتخانه بیان کرد و گفت: روابط عمومی بایدبا اتخاذرویکردعلمی برای انتقال مفاهیم وموضوعات کشاورزی درجامعه به نحوی برنامه ریزی کند که بیشترین اثرگذاری را برروی مخاطبان داشته باشد.

همچنین در این نشست مهندس رمضان نژاد با اشاره به ضرورت ارزش سازی در کشاورزی گفت: نقش علما و روحانیون در تبلیغ و ترویج اهمیت و جایگاه بخش کشاورزی بسیار مهم و تعیین کننده است.

وی افزود: نقش نمایندگی ولی فقیه از تریبون ائمه جمعه وجماعات درتبین جایگاه واهمیت بخش کشاورزی بسیار تعیین کننده است.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی گفت: اگر خواهان تامین امنیت غذایی کشور هستیم راهی جز توجه و حمایت از بخش کشاورزی نخواهیم داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.