نوبخت: موضوع امنیت غذایی به عنوان یک سیاست غیرقابل تغییر در دولت تدبیر و امید مورد تاکید هیات وزیران قرار گرفت

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – سخنگوی دولت گفت: در جلسه روز چهارشنبه دولت موضوع امنیت غذایی به عنوان یک سیاست غیرقابل تغییر در سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید در بین وزیران مورد تاکید قرار گرفت تا به شکل های مختلف نسبت به امنیت غذایی مردم تلاش هایی داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمد باقر نوبخت روز چهارشنبه در نشستی خبری پس از جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری، حماسه دومی بود که بعد از انتخابات ۲۴ خرداد توسط مردم آفریده شد و ما شاهد نمادی از یکپارچگی ملی حول محور رهبر معظم انقلاب بودیم.

سخنگوی دولت افزود: قطعا این حضور و حماسه جایگاه قوی تری را برای خدمتگزاران و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات خارجی فراهم می کند و انشالله عزتمندانه تر این مسیر طی خواهد شد.

نوبخت تصریح کرد: با توجه به تاکیدی که در کنار حماسه سیاسی برای حماسه اقتصادی در دولت وجود دارد، در جلسه امروز هیئت وزیران برای فراهم کردن شرایط سرمایه گذاری و آماده کردن کشور برای یک جهش اقتصادی تاکید کردند؛ به ویژه اینکه در سال ۱۳۹۳ اقتصاد ایران از رکود خارج خواهد شد و رشد مثبت اقتصادی را شاهد خواهیم بود که مراجع بین المللی هم در گزارش هایشان بر این نکته تاکید داشتند.

وی ادامه داد: در جلسه امروز همچنین موضوع امنیت غذایی بعنوان یک سیاست غیرقابل تغییر درسیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید در بین وزیران مورد تاکید قرار گرفت تا به شکل های مختلف نسبت به امنیت غذایی مردم تلاش هایی داشته باشند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.