سفر رئیس سازمان دامپزشکی به سیستان و بلوچستان با هدف رعایت موازین بهداشتی دامپزشکی کمک به توسعه تولید پایدار و رشد اشتغالزایی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – رئیس سازمان دامپزشکی کشور با هدف بررسی رعایت اصول و موازین بهداشتی قرنطینه ای و بررسی راهکارهای رشد اقتصادی منطقه، در صدر هیاتی به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد.

به گزارش سرویس دام، طیور و آبزیان مجله اینترنتی کشاورز جوان به نقل از سازمان دامپزشکی کشور، دکتر مهدی خلج در بدو ورود به استان سیستان و بلوچستان، در دهکده گاوداران زاهدان حضور یافته و ضمن بازدید از چند دامداری به گفتگو با دامداران و بررسی مشکلات آنان پرداخت.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در این دیدار صمیمانه با اشاره به اصل حاکمیتی دامپزشکی در اعمال ضوابط بهداشتی اظهار داشت؛ رعایت اصول و موازین بهداشتی دامپزشکی ضمن توسعه تولید پایدار ، افزایش اشتغالزایی را در منطقه در بر خواهد داشت.
گفتنی است بررسی وضعیت دامداری ها ، صنایع وابسته به آن و قرنطینه های دامی و شرکت در جلسه مشترک با حضور نمایندگان دامداران منطقه، از جمله برنامه های سفر چند روزه ریاست سازمان دامپزشکی کشور در راس هیاتی بلند پایه از مسئولان ارشد سازمان دامپزشکی به استان  می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.