اجرای شبکه‌های فرعی ۱۴۵۰۰ هکتار از زمین‌های خوزستان با اعتبار بانک کشاورزی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: شبکه‌های فرعی ۱۴ هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی استان خوزستان از طرح معروف به ۵۵۰ هزارهکتاری ، با اعتبار بانک کشاورزی اجرا می‌شود.

محمد طالبی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: شبکه‌های اصلی این اراضی نیز با اعتبارات بانک کشاورزی انجام شده و در بهمن ماه سال جاری طبق قراردادی با جهاد نصر شبکه های فرعی آن با تامین مالی توسط بانک کشاورزی انجام خواهد شد.

مدیرعامل بانک کشاورزی افزود:اعتبار موردنیاز برای اجرای این طرح ۹۰۰میلیارد ریال برآورد می شود که ۱۸۰ میلیارد ریال آن در هفته اول اسفند در وجه جهاد نصرکارسازی شد و بقیه متناسب با پیشرفت پروژه پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل بانک کشاورزی افزود: حداکثر زمان اجرای این پروژه توسط جهاد نصر ۲ سال است اما با توجه به تلاش‌ها پیش‌بینی می‌شود پیش از موعد این طرح به پایان برسد.

طالبی گفت: اجرای شبکه‌های فرعی ۱۴ هزار و ۵۰۰ هکتار از زمین‌های خوزستان در واحد‌های معروف به R1 و R2 در مناطق دشت آزادگان، رامشیر و هندیجان این استان است.

به گفته مدیر عامل بانک کشاورزی، ۱۴ هزار و ۵۰۰ هکتار از زمین‌های خوزستان که قرار است شبکه‌های فرعی آبیاری آنها ایجاد شود،‌جزئی از طرح ۵۵۰ هزار هکتار می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.