معاون وزیر جهاد کشاورزی: دانش بنیان کردن فعالیت ها در کشاورزی از الزامات است

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از ارکان تحقق اقتصاد مقاومتی فعالیت های دانش بنیان را برشمرد و گفت: فعالیت های دانش بنیان در بخش کشاورزی نیز از الزامات این بخش است که باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش مجله اینترنتی کشاورز جوان به نقل از ایرنا، دکتر اسکندر زند در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری طرح ملی بسیج همگام با کشاورز افزود: برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضرورت تولید محتوا نیز احساس می شود که در انتقال دانش از تولید کننده به مصرف کننده به زیرساخت ارتباطی نیاز داریم.

وی با بیان اینکه در دنیا دانش در جایی تولید و جای دیگر مصرف می شود اظهار داشت: برای عرضه و تقاضا، ترویج به عنوان زیرساخت ارتباطی باید سبد متنوعی داشته باشد که هر کس به سلیقه خود بتواند از این سبد استفاده کند.

رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی یکی از راههای تولید محتوا استفاده از ظرفیت های خارج از وزارت جهاد کشاورزی عنوان کرد و گفت: بسیج دارای ظرفیت های بالایی برای انتقال دانش این بخش مناسب است و از این امر استقبال کردیم و قرار است از امکانات خوب این بخش برای ترویج بخش کشاورزی توسط بسیج بهره مند شویم.

زند اضافه کرد: دستاوردهای بخش کشاورزی به شکل دست نوشته یا هند بوک در بیاوریم و در اختیار بهره برداران بخش کشاورزی قرار دهیم و امیدواریم این حرکت بین بخشی ما بین سازمان تحقیقات و سازمان بسیج کشاورزی و منابع طبیعی تداوم یابد.

وی ادامه داد: همچنین از ارتباط با دانشگاه ها و سایر نهاده های خصوصی و دولتی استقبال می کنیم و باید ارتباط سازمان تحقیقات با دانشگاه بیش از این تقویت شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *