رشد ۵۰ درصدی بودجه روستاها در قانون بودجه سال ۹۳

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – رئیس مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از رشد ۵۰ درصدی بودجه روستاها در قانون بودجه سال ۹۳خبرداد.

به گزارش سرویس روستایی و عشایری کشاورز جوان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، سید عباس پورهاشمی رئیس مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال ۹۳ اقتصاد مقاومتی باید از روستا و از خانه آغاز شود.

سید عباس پورهاشمی که در راستای حضور دولت تدبیر و امید در استان سیستان و بلوچستان به سر می‌برد، صبح امروز وارد شهرستان سراوان شد.

وی در بدو ورود به سراوان مورد استقبال فرماندار، و امامان جمعه اهل سنت و شیعه شهرستان قرار گرفت و به اتفاق آنان در گلزار شهدا حضور یافت و با قرائت فاتحه بر مزار شهدا نسبت به آنان ادای احترام کرد.

رئیس مرکز توسعه روستایی در ادامه ضمن بازدید از بیمارستان دویست تخت خوابی در دست احداث سراوان که به گفته مسئولان از پیشرفت کندی برخوردار است از نزدیک در جریان میزان پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفت.

پورهاشمی پس از آن به مجموعه ورزشی شهید مولوی حسین بر رفت و طی سخنان در جمع حاضران گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال ۹۳ اقتصاد مقاومتی باید از روستا و از خانه آغاز شود.

وی با یادآوری بحث های فرهنگی مورد نظر مقام معظم رهبری ادامه داد: علمای اهل سنت و تشیع باید تلاش کنند، راهکارهای اجرایی و عملیاتی را در موضوعات فرهنگی مورد نظر ایشان پیدا کنند.

رئیس مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در بخش دیگری از سخنانش گفت: ما در مدیریت جهادی تجربیات بسیاری داریم و می توانیم الگوی موفق مدیریت اسلامی در جهان باشیم.

پورهاشمی در پایان از رشد ۵۰ درصد بودجه روستاها در بودجه سال ۹۳ خبر داد.

رئیس مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در ادامه بازدید خود از شهرستان استان عازم بازدید از شهرستان سیب و سوران شد و مورد استقبال مسئولان محلی قرار گرفت.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *