معاون تولیدات دامی: تاکید رئیس جمهور به حمایت از بخش کشاورزی در مرحله دوم اجرای هدفمندی یارانه‌ها

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – معاون بهبود امور تولیدات دامی گفت: رئیس جمهور امروز در دیدار با مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی به حمایت از بخش کشاورزی در مرحله دوم اجرای هدفمندی یارانه‌ها با توجه به نقش آن در تامین امنیت غذایی تاکید کرد.

به گزارش کشاورز جوان به نقل از فارس، حسن رکنی در پاسخ به نتیجه حضور امروز رئیس‌جمهوری در وزارت جهاد کشاورزی گفت: امروز رئیس‌جمهور با حضور دو ساعته در وزارت جهاد کشاورزی، با مدیران ارشد وزارتخانه هم گفت‌وگو کرد.

معاون بهبود امور تولیدات دامی افزود: حضور رئیس‌جمهور باعث شعف و خوشحالی مدیران و کارکنان وزارت جهاد شد و مطالب و صحبت‌های خوبی را در خصوص ضرورت حمایت از تولیدکنندگان افزایش ضریب خوداتکایی گوشزد کردند.

وی ادامه داد: رئیس‌جمهور تکلیفی را مشخص کردند که با به کارگیری همه توان در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری گام برداشته شود و تولید محصولات اساسی در داخل انجام شود.

معاون بهبود امور تولیدات دامیدر پاسخ به اینکه آیا آقای رئیس‌جمهور در خصوص اجرای هدفمندی یارانه‌ها توصیه‌هایی به بخش کشاورزی داشتند گفت: روحانی، تولید در بخش کشاورزی را مورد تأکید قرار داد که با افزایش قیمت حامل‌های انرژی از این بخش حمایت ویژه‌ای شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.