کانون هم‌‌اندیشی اقتصاد مقاومتی در کمیسیون کشاورزی مجلس تشکیل شد

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از تشکیل کانون هم‌اندیشی اقتصاد مقاومتی در این کمیسیون با هدف ایجاد بسترهای قانونی با استفاده از نظرات نمایندگان مجلس، صاحب‌نظران و متخصصین در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش کشاورز جوان به نقل از تسنیم، عباس پاپی‌زاده عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه‌‌های این کمیسیون در راستای تحقق اهداف سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، گفت: کانون هم‌اندیشی اقتصاد مقاومتی در راستای پیگیری و تحقق اهداف سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در کمیسیون کشاورزی مجلس تشکیل شده است.

وی به تعداد اعضای این کانون اشاره کرد و افزود: تمامی اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس عضو کانون هم‌اندیشی اقتصاد مقاومتی هستند که جلسات این کانون از هفته گذشته آغاز شده و در هفته آینده نیز پیگیری خواهد شد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در ادامه با بیان اینکه هدف از تشکیل این کانون در این کمیسیون، پیگیری اصول سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: قصد داریم در این کانون از نظرات نمایندگان بخش خصوصی، کارشناسان دستگاه‌های مختلف و نیز اساتید دانشگاه در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی بهره‌مند شویم که تاکنون جلساتی در این زمینه داشته‌ایم.

پاپی‌زاده تصریح کرد: کانون هم‌اندیشی اقتصاد مقاومتی با هدف فرهنگ‌سازی، گفتمان‌سازی و نیز الگوسازی عملی در حوزه اقتصاد مقاومتی و برای ایجاد بسترهای قانونی با استفاده از نظرات نمایندگان مجلس، صاحب‌نظران و متخصصین تشکیل شده است.

وی خاطر نشان کرد: قرار است نظرات کارشناسان، متخصصین و نمایندگان مجلس در این کانون جمع‌بندی شده و قالب گزارش اقتصاد مقاومتی به کمیسیون کشاورزی مجلس ارائه شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.