آخرین خبرها

گرانی مرغ و تخم مرغ پای خاوازی را به مجلس کشاند.

نوشته گرانی مرغ و تخم مرغ پای خاوازی را به مجلس کشاند اولین بار در دهقان نیوز | اخبار کشاورزی. پدیدار شد.

گرانی مرغ و تخم مرغ پای خاوازی را به مجلس کشاند

گرانی مرغ و تخم مرغ پای خاوازی را به مجلس کشاند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس از حضور خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در جلسه فردای این کمیسیون خبر داد.

حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد در گفتگو با تسنیم ضمن انتقاد از افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ گفت: قرار است در جلسه فردا با حضور خاوازی وزیر جهاد کشاورزی  و معاونانش  دلایل افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ بررسی شود.

وی با اشاره به جلسه روز گذشته کمیسیون با حضور معاونین وزارتخانه های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، بانک مرکزی و سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، تعزیرات حکومتی و همچنین اتاق بازرگانی بیان داشت: در این جلسه پیشنهاداتی برای کاهش قیمت مرغ و تخم مرغ مطرح شد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس در همین راستا ادامه داد: یکی از این پیشنهادات این بود که باید ذخایر استراتژیک نهاده‌های دامی کارشناسی‌تر مصرف شوند؛ چرا که میزان ثبت سفارش واردات نهاده‌های دامی رصد نشده و این امر کاهش فعلی در بازار را به همراه داشته است. پیشنهاد دیگر این بود  که کمیته مشترکی بین وزارت کشاورزی، صمت ، بانک مرکزی و همچنین کمیسیون کشاورزی تشکیل شود تا دلیل افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ به صورت کارشناسی و دقیق بررسی شود و مرغ به قیمت واقعی خود بازگردد.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد تصریح کرد: همچنین قرار است  در جلسه فردا با حضور آقای خاوازی وزیر جهاد کشاورزی درباره پیشنهادات مذکور و سایر پیشنهادات مطروحه برای کاهش قیمت مرغ و تخم مرغ بحث و تبادل نظر شود تا در این باره به جمع بندی نهایی برسیم.

نوشته گرانی مرغ و تخم مرغ پای خاوازی را به مجلس کشاند اولین بار در دهقان نیوز | اخبار کشاورزی. پدیدار شد.