تدوین طرح توسعه پایدار کشاورزی در دانشگاه پیام نور

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

رئیس دانشگاه پیام نور مازندران گفت: دانشگاه پیام نور استان طرح توسعه پایدار کشاورزی مازندران را تدوین کرد.

به گزارش سرویس خبری مجله اینترنتی کشاورز جوان به نقل از خبرگزاری  فارس؛ از شهرستان ساری،صادقعلی موحدمنش صبح امروز در جلسه‌ای که استاندار با روسای دانشگاه‌های مازندران اظهار داشت: ۲۵ درصد دانشجویان آموزش عالی کشور در دانشگاه پیام نور تحصیل می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه رشته‌های پیام نور در راستای نیازهای استان توسعه می‌یابد، افزود: کمیته ساماندهی رشته‌های تحصیلی در دانشگاه پیام نور شکل گرفت.

این مسئول وضعیت زیر ساخت‌های فیزیکی دانشگاه را در راستای الکترونیکی شدن مطلوب دانست و ادامه داد: سامانه آموزش الکترونیکی در دانشگاه پیام نور راه‌اندازی شد.

موحدمنش افزود: دانشگاه پیام نور آمادگی دارد تمام رشته‌های کارشناسی و بالاتر را به صورت الکترونیکی اداره کند.

وی شمار دانش آموختگان بخش کشاورزی را ۵ هزار نفر در مازندران دانست و گفت: دانشگاه پیام نور با رویکرد کارآفرینی در صدد آموزش دانش‌آموختگان رشته‌های کشاورزی است.

رئیس دانشگاه پیام نور مازندران با بیان اینکه دانشگاه پیام نور طرح توسعه پایدار کشاورزی مازندران را تدوین کرده است، بیان داشت: طرح اطلس صنعتی نیز از سوی دانشگاه پیام نور مازندران تهیه می‌شود.

وی با اعلام اینکه دانشگاه پیام نور دوره‌های آموزشی کار آفرینی را برای استادان دانشگاه‌ها در نظر گرفته است، اذعان داشت: اساتید دانشگاهی در رشته‌های کشاورزی، صنایع مرتبط با کشاورزی، فنی و مهندسی و هنر می‌توانند از این دوره‌های آموزشی استفاده کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *