خانه / اخبار / بررسی طرح تأسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی در کمیسیون کشاورزی مجلس
اخبار کشاورزی

بررسی طرح تأسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی در کمیسیون کشاورزی مجلس

مجله اینترنتی کشاورز جوان – سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون، طرح تأسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مورد بررسی قرار گرفت.

محمدمهدی برومندی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون، گفت: در جلسه عصر امروز کمیسیون، ادامه طرح اصلاح قانون تأسیس نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کمیسیون کشاورزی ۲۰ ماده از این طرح را بررسی کرده است، افزود: در کمیته تخصصی این کمیسیون، برخی از بندهای طرح اصلاح قانون تأسیس نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی توسط نمایندگان و صاحب‌نظران و به خصوص مرکز پژوهش‌ها و رئیس سازمان نظام مهندسی کشور مورد بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: در بخش دیگری از جلسه امروز کمیسیون اصلاحات بندهای ۲۰ تا ۲۸ این طرح قرائت شد که بر این اساس برخی از بندهایی که نیازمند اصلاح بود، مجددا جهت بررسی‌های بیشتر به کمیته تخصصی ارجاع داده شد.

برومندی تصریح کرد: ۲۸ ماده از طرح اصلاح قانون تأسیس نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در جلسه امروز کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که ادامه آن در جلسات بعدی مورد بررسی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در بخش دیگری از جلسه امروز کمیسیون مقررشد که از هفته آینده بخش‌های مختلف وزارت جهاد کشاورزی، براساس نیازهایی که به تخصیص اعتبار و بودجه در آنها وجود دارد، از سوی کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی شود تا بتوانیم علاوه بر کمک به دولت، در تدوین لایحه بودجه سال آینده نیز اعتبارات بخش کشاورزی را نیز پیش‌بینی کنیم.

همچنین ببینید

وزیر جهاد کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی: توسعه کشاورزی اقتصادی روز ضامن رونق تولید و اشتغال

وزیر جهاد کشاورزی گفت: توسعه کشت باغات میوه های گرمسیری در اولویت توسعه بخش کشاورزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code