برگزاری اولین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی در بوستان گفتگو

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مجله اینترنتی کشاورز جوان – رئیس انجمن واردکنندگان سم و کود ایران، از برگزاری نخستین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی تهران از ۲۶ تا۲۹ آذر ماه خبر داد و گفت: حضور ۶۷ شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه به هم‌افزایی و همکاری بین فعلان این بخش کمک خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید مهدی حسینی یزدی، در لزوم برگزاری نخستین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی تهران اظهار داشت: پس از تاسیس انجمن های صنایع تولید کنندگان سموم، واردکنندگان سم و کود ایران و وارد کنندگان بذر اصلاح شده ایران، فعالان این حوزه توانستند با حمایت انجمن های ذکر شده، به توسعه و پیشرفت حوزه کشاورزی کمک کنند. بر همین اساس، برپایی نمایشگاه تخصصی در این حوزه، می تواند به آشنایی بیشتر مسئولان و مردم با فعالیت های انجام شده و اهداف پیش رو منجر شود.

وی با بیان اینکه حضور ۶۷ شرکت خارجی و داخلی در این نمایشگاه به عنوان بستری در جهت معرفی و هم افزایی تولید کنندگان، وارد کنندگان و فعالان این عرصه است، گفت:‌ نشست های تخصصی با محوریت ایجاد تعامل میان فعالان این حوزه و سایر صنایع و نهادهای اقتصادی را می توان از جمله اهداف این نمایشگاه دانست.

رئیس انجمن واردکنندگان سم و کود ایران، با بیان اینکه این نمایشگاه در ۵۰۰۰ مترمربع در فضای نمایشگاه های دائمی شهرداری تهران در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد، افزود: این نمایشگاه را می توان به عنوان نخستین گردهمایی و تعامل میان فعالان حوزه کشاورزی، انجمن صنایع تولید کنندگان سموم، انجمن واردکنندگان سم و کود ایران و انجمن وارد کنندگان بذر اصلاح شده ایران با سایر صنایع و مدیران و مسوولان اقتصادی و کشاورزی دانست و حضور تمامی علاقمندان و فعالان اقتصادی در این نمایشگاه، می تواند به رشد این حوزه استراتژیک کمک کند.

نخستین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی تهران از ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.