بودجه کشاورزی در سال ۱۳۹۳ بررسی شد

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
مجله اینترنتی کشاورز جوان – دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس،گفت: درجلسه امروز معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی گزارشی در خصوص اعتبارات و منابع مالی مورد نیاز بخش های مختلف وزارت جهادکشاورزی از جمله بخش آب و خاک ،زراعت، شیلات به اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس ارائه داد.

هدایت الله میرمرادزهی درگفت و گو باخبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به جلسه امروزکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: امروز(یکشنبه ۱۰آذرماه) کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، مروری بر اخبار بخش کشاورزی، آب و منابع طبیعی و محیط‌زیست کشور داشت.

نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و زابلی درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: در جلسات گذشته کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس مقرر شده بود که بخش های مختلف وزارت جهاد کشاورزی گزارشی درخصوص نیازمندی های بخش های مختلف کشاورزی از نظر اعتبارات و منابع مالی در لایحه بودجه۹۳ تهیه کنند .

این نماینده مردم درمجلس نهم، اظهارداشت: درجلسه امروز کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس بخشنده معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزیو سایر معاونان و زیر مجموعه های  وزارتخانه گزارشی به صورت سی دی در خصوص اعتبارات و منابع مالی مورد نیاز بخش های مختلف وزارت جهادکشاورزی از جمله بخش آب و خاک،باغبانی،زراعت، شیلات و به سازی به اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس ارائه دادند.

دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: در این جلسه به دنبال گزارش معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی برخی از اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص تخصیص اعتبارات و منابع مالی به هر یک از این بخش ها در لایحه بودجه ۹۳ مطرح کردند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.