خسارت زلزله به تاسیسات زیربنایی بخش کشاورزی دشتستان

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مجله اینترنتی کشاورز جوان – رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از وارد شدن خسارت زلزله به تاسیسات زیربنایی بخش کشاورزی دشتستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، نوذر منفرد بعد از ظهر امروز در بازدید از مناطق زلزله‌زده دشتستان اظهار داشت: پس از وقوع زمین لرزه هفتم آذر ماه در شهرستان دشتستان، سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر و ادارات تابعه در کنار سایر واحدهای امداد رسانی بلا فاصله در محل حادثه حضور یافته و ضمن اظهار همدردی با آسیب‌دیدگان و هماهنگی با ستاد مدیریت بحران استان در امر کمک رسانی به آسیب‌دیدگان اقدام کردند.

وی با اشاره به خسارت زلزله به تاسیسات زیربنایی بخش کشاورزی دشتستان اضافه کرد: با اعزام اکیپ‌های کارشناسی به منظور ارزیابی و تعیین برآورد خسارت وارده به بخش کشاورزی و دامی اقدام شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر خاطرنشان کرد: پس از جمع‌بندی گزارشات کارشناسان مشخص شد که خسارات وارده بیشتر به تأسیسات زیربنایی بخش کشاورزی و دامی شامل چاه‌های کشاورزی، مرغداری‌ها، واحدهای تولیدی بذر گندم  و واحدهای بسته‌بندی محصولات کشاورزی و دیگر ابنیه کشاورزی بوده است.

منفرد تاکید کرد: پس از برآورد خسارات وارده به بخش کشاورزی گزارشات نهایی به مراجع ذیصلاح در سطح استان و کشور اعلام شده است.

وی ابراز داشت: مسئولان ارشد کشور دستورات لازم برای جبران خسارات وارده را صادر کرده‌اند و امیدوار هستیم شاهد رضایتمندی مردم آسیب‌دیده باشیم.

منفرد گفت: همه باید همت کنیم و نسبت به رفع مشکلات این مناطق اهتمام ورزیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *