برگزاری کنفرانس بین‌المللی کشاورزی و منابع طبیعی در کرمانشاه

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مجله اینترنتی کشاورز جوان – دومین کنفرانس بین‌المللی «کشاورزی و منابع طبیعی»، چهارم و پنجم دی ماه امسال در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می‌شود.

دکتر کیانوش چغامیرزا، دبیر این کنفرانس بین‌المللی در گفت‌وگو با خبرنگار علمی ایسنا منطقه کرمانشاه، در این باره اظهار کرد: برگزاری این کنفرانس بین‌المللی یک رویداد بی نظیر علمی در استان کرمانشاه است که به همت پردیس کشاورزی دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی افزود: در برگزاری این کنفرانس بین‌المللی، دانشگاه «القاسم» عراق نیز با دانشگاه رازی کرمانشاه همکاری دارد.

معاون پژوهشی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی کرمانشاه تصریح کرد: در راستای برگزاری هر چه بهتر این رویداد بزرگ علمی، کمیته‌های مختلف در نظر گرفته شده که به دو دسته کمیته علمی و کمیته اجرایی تقسیم می‌شوند که خود کمیته اجرایی نیز به زیرکمیته‌های تبلیغات، نمایشگاه و کارگاه‌های آموزشی، پذیرش و ثبت نام، اسکان، تشریفات و بازدیدها و کمیته ارائه مقالات به صورت پوستر و سخنرانی تقسیم شده‌ است.

وی با اشاره به سطح بسیار بالای برگزاری این کنفرانس خاطرنشان کرد: در این کنفرانس بین‌المللی دانشمندانی از کشورهای سوییس، تاجیکستان، کره، هند، ترکیه و عراق با ارائه مقالات علمی اعلام آمادگی کرده‌اند که در آن حضور بیابند.

عضو هیات علمی گروه آموزشی اصلاح نباتات پردیس کشاورزی دانشگاه رازی کرمانشاه یادآور شد: برگزاری این کنفرانس بین‌المللی در راستای عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک و بین‌المللی میان مسؤولین استان کرمانشاه و مسؤولین استان بابل عراق است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *