خانه / استان‌ها / گلستان / معارفه رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی گلستان
اخبار کشاورزی

معارفه رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی گلستان

مجله اینترنتی کشاورز جوان – مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان برگزار و مختار مهاجر به عنوان رئیس سازمان جدید جهاد کشاورزی گلستان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، عصر امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی، مدیرکل امور استان‎های وزارت جهاد کشاورزی، مشاوران وزیر و مشاوران معاونان وزیر جهاد کشاورزی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در اداره‎کل جهاد کشاورزی استان گلستان، مدیران استانی و شهرستانی و اصحاب رسانه برگزار شد.

در این مراسم از زحمات و تلاش‎های سیدنصیر سید‎محمدی تقدیر و مختار مهاجر به عنوان رئیس سازمان جدید جهاد کشاورزی استان گلستان منصوب شد.

مهاجر پیش از این مسئولیت مرکز تحقیقات کشاورزی منابع طبیعی استان و معاون امور دام جهاد کشاورزی استان گلستان را بر عهده داشت.

وی در این مراسم یکی از اساسی‎ترین برنامه‎های دوران مدیریتی پیش روی خود را موضوع به‌کارگیری علم و دانش و فن‎آوری‎های نوین در عرصه کشاورزی اعلام کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان اضافه کرد: این مهم به گونه‎ای باید باشد که بتوانیم ارزش افزوده بخش را بدون ازدیاد سطح تولید و افزایش تولید در واحد سطح بالا ببریم.

وی تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم با ظرفیتی که در این استان وجود دارد و با کمک بخش خصوصی و تشکل‎ها و شرکت‎های تعاونی تولید و مجموعه نظام مهندسی کشاورزی استان گلستان یک تحولی را در بخش کشاورزی ایجاد کنیم.

مهاجر خاطرنشان کرد: در بخش کشاورزی بدون حضور و فعالیت بخش خصوصی قطعا راه به جایی نخواهیم برد و امیدوارم که بتوانیم با مشورت و راهنمایی جامعه کشاورزی باعث رونق هرچه بیشتر صنعت کشاورزی در استان و کشور شویم.

گفتنی است؛ از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید یازدهم و فعالیت حسن صادقلو به عنوان استاندار گلستان ۱۱ تغییر مدیریتی در سطح استان شامل چهار مدیرکل استانی و هفت ابلاغ مسئولیت در سطح مجموعه استانداری گلستان صورت گرفته است.

تغییر مدیران اطلاعات استان، تغییر مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، انتصاب سیدرمضان حسینی به عنوان مدیرکل حوزه استاندار، علی مرگدری به سمت سرپرست معاونت برنامه‎ریزی استانداری گلستان، سیدعلیرضا میری به سمت مشاور استاندار در امور عمرانی و محمدتقی بسطامی به سمت رابط استاندار در امور جوانان، رضا مروتی به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان و علی‎اصغر طهماسبی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان از جمله این انتصابات طی چند روز گذشته در سطح استان بوده است.

همچنین ببینید

اخبار کشاورزی

نماینده مجلس: زمین های کشاورزان گیلان، گلستان و مازندران به مالکیت سازمان منابع طبیعی درآمده !!!

کشاورز جوان – متأسفانه بسیاری از زمین های زراعی و باغی که حدود شصت تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code