معارفه رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی گلستان

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مجله اینترنتی کشاورز جوان – مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان برگزار و مختار مهاجر به عنوان رئیس سازمان جدید جهاد کشاورزی گلستان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، عصر امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی، مدیرکل امور استان‎های وزارت جهاد کشاورزی، مشاوران وزیر و مشاوران معاونان وزیر جهاد کشاورزی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در اداره‎کل جهاد کشاورزی استان گلستان، مدیران استانی و شهرستانی و اصحاب رسانه برگزار شد.

در این مراسم از زحمات و تلاش‎های سیدنصیر سید‎محمدی تقدیر و مختار مهاجر به عنوان رئیس سازمان جدید جهاد کشاورزی استان گلستان منصوب شد.

مهاجر پیش از این مسئولیت مرکز تحقیقات کشاورزی منابع طبیعی استان و معاون امور دام جهاد کشاورزی استان گلستان را بر عهده داشت.

وی در این مراسم یکی از اساسی‎ترین برنامه‎های دوران مدیریتی پیش روی خود را موضوع به‌کارگیری علم و دانش و فن‎آوری‎های نوین در عرصه کشاورزی اعلام کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان اضافه کرد: این مهم به گونه‎ای باید باشد که بتوانیم ارزش افزوده بخش را بدون ازدیاد سطح تولید و افزایش تولید در واحد سطح بالا ببریم.

وی تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم با ظرفیتی که در این استان وجود دارد و با کمک بخش خصوصی و تشکل‎ها و شرکت‎های تعاونی تولید و مجموعه نظام مهندسی کشاورزی استان گلستان یک تحولی را در بخش کشاورزی ایجاد کنیم.

مهاجر خاطرنشان کرد: در بخش کشاورزی بدون حضور و فعالیت بخش خصوصی قطعا راه به جایی نخواهیم برد و امیدوارم که بتوانیم با مشورت و راهنمایی جامعه کشاورزی باعث رونق هرچه بیشتر صنعت کشاورزی در استان و کشور شویم.

گفتنی است؛ از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید یازدهم و فعالیت حسن صادقلو به عنوان استاندار گلستان ۱۱ تغییر مدیریتی در سطح استان شامل چهار مدیرکل استانی و هفت ابلاغ مسئولیت در سطح مجموعه استانداری گلستان صورت گرفته است.

تغییر مدیران اطلاعات استان، تغییر مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، انتصاب سیدرمضان حسینی به عنوان مدیرکل حوزه استاندار، علی مرگدری به سمت سرپرست معاونت برنامه‎ریزی استانداری گلستان، سیدعلیرضا میری به سمت مشاور استاندار در امور عمرانی و محمدتقی بسطامی به سمت رابط استاندار در امور جوانان، رضا مروتی به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان و علی‎اصغر طهماسبی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان از جمله این انتصابات طی چند روز گذشته در سطح استان بوده است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.