صدور ۸۷ فقره مجوز تأسیس صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی در مازندران

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – ۸۷ فقره مجوز تأسیس صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی نه ماه امسال در مازندران صادر شد .

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران از صدور ۸۷ فقره مجوز تأسیس صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی به ظرفیت یک میلیون و ۴۱۴ هزار و ۷۴۸ تن نه ماه امسال درمازندران خبر داد.

جعفری افزود: در این مدت ۲۲ فقره مجوز تاسیس به ظرفیت یک میلیون ۱۹۱ هزار و ۱۹۵ تن مربوط به بخش دام و طیور، ۲۵ فقره به ظرفیت ۹۴ هزار و ۷۸۳ تن مربوط به بخش زراعی و ۴۰ فقره به ظرفیت ۱۲۸ هزار و ۷۷۰ تن مربوط به بخش باغی است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه ۵۲ فقره مجوز بهره برداری به ظرفیت ۱۷۲ هزار و ۷۱۷ تن در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی استان صادرشده است گفت : ۹ فقره از این مجوزها به ظرفیت ۹۶ هزار و پانصد و سی تن مربوط به بخش دام و طیور، ۲۷ فقره به ظرفیت ۴۶ هزار و بیست و سس تن به بخش زراعی و ۱۶ فقره مربوط به بخش باغی به ظرفیت ۵۷ هزار و ۱۶۱ تن بوده است.

جعفری تعداد مجوزهای توسعه در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی استان در نه ماه امسال را ۲۲ فقره به ظرفیت ۲۳۸ هزار و ۸۹۰ تن بیان کردوافزود:چهار فقره به بخش دام و طیور به ظرفیت ۱۱۵ هزار و چهارصد تن، ۱۳ فقره به بخش زراعی به ظرفیت ۸۴ هزار و ۴۹۰ تن و ۵ فقره به ظرفیت ۳۹ هزار تن به بخش باغی تعلق داشته است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.