واردات و صادرات محصولات کشاورزی از ابتدای سال آینده به وزارت جهاد واگذار می‌شود

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در خصوص اظهارات وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت گفت: تغییر و تحولات قانون انتزاع تا پایان سال تمام می‌شود و سیاست واردات و صادرات محصولات کشاورزی را از سال جدید وزارت جهاد انجام می‌دهد.

عباس پاپی‌زاده در پاسخ به اینکه اجرای قانون انتزاع (تمرکز وظایف کشاورزی در وزارت جهاد) به کجا رسید؟ گفت: در مذاکره‌ای که در سفر استانی با وزیر صنعت، معدن و تجارت داشتم، گفتند تمام موارد اجرای قانون انتزاع تا پایان سال به وزارت جهاد منتقل می‌شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در پاسخ به اینکه پیش از این و بر اساس صورتجلسه‌ای که در کمیسیون کشاورزی به امضای وزرای کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت رسید باید تغییر و تحولات تا آخر بهمن پایان یابد، گفت: این قانون موارد مهمی  دارد که تغییرات آن زمانبر است و به گفته وزیر صنعت تا پایان سال انجام می‌شود.

به گزارش فارس، پیش از این طی صورتجلسه‌ای که به امضای وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت رسید، قرار شد شرکت پشتیبانی امور دام تا ۹ دی‌ماه و سیاست‌های واردات و صادرات محصولات کشاورزی تا پایان بهمن به وزارت جهاد منتقل شود.

قانون انتزاع برای تمرکز وظایف پراکنده بخش کشاورزی در وزارت جهاد در اسفند ۹۱ به تائید شورای نگهبان رسید و قرار شد شرکت پشتیبانی امور دام و سیاستهای واردات و صادرات محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی منتقل شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *