اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز در استان خوزستان

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – به‌زودی طرح بسیج همگام با کشاورز با هدف افزایش تولید محصولات کشاورزی از طریق ارتقاء بهره‌مندی کشاورزان، دانش و تکنولوژی‌های نوین اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کشاورزی ایران و به نقل از روابط عمومی نظام صنفی خوزستان، رئیس سازمان بسیج مهندسان کشاورزی خوزستان گفت: در طرح بسیج همگام با کشاورز از ظرفیت اساتید دانشگاه، دانشجویان، مهندسان کشاورزی، کشاورزان نمونه بسیجی و همچنین گروه‌های جهادی استفاده خواهد شد که هدف از برگزاری این طرح را افزایش تولید محصولات کشاورزی از طریق ارتقاء بهره‌مندی کشاورزان از دانش و تکنولوژی‌های نوین است.

ایمان خاکسارپور افزود: در این طرح ابتدا محصول اولویت‌دار هر روستا را مشخص می‌کنیم و با استفاده از تجارب گروه‌های بالا و از طریق حلقه‌های اتصال ما که پایگاه‌های بسیج هستند به‌دنبال افزایش تولید خواهیم بود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های فراوان خوزستان در بخش کشاورزی، پیش‌بینی کرد: با اجرای طرح همگام با کشاورز شاهد بهبود وضع کشاورزی استان باشیم.

رئیس سازمان بسیج مهندسان کشاورزی خوزستان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون این سازمان بیش از دوهزار و ۸۰۰ عضو در گرایش‌های مختلف کشاورزی دارد.

خاکسارپور ازجمله برنامه‌های سازمان بسیج مهندسان کشاورزی را برگزاری بازدیدهای علمی، دوره‌های آموزشی، برگزاری نمایشگاه، تشکیل کتابخانه‌های تخصصی، اجرای برنامه‌های پژوهشی، ایجاد مزارع تحقیقاتی و برنامه‌های اعتقادی برشمرد و ادامه داد: دانش‌آموختگان گرایش‌های مختلف کشاورزی می‌توانند با عضویت در سازمان بسیج مهندسان کشاورزی از برنامه‌های آن بهره‌مند شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *