رئیس مجلس شورای اسلامی دستور پیگیری مطالبات ۳۰۰ میلیارد تومانی دامداران را داد

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – در دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با رییس نظام صنفی کشاورزی، دستور پیگیری پرداخت مطالبات ۳۰۰ میلیارد تومانی دامداران داده شد.

رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی ایران امروز در گفتگو با خبرگزاری کشاورزی ایران درباره جلسه‌ای که یک‌شنبه (ششم بهمن‌ماه) با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی داشت، گفت: در این نشست خواسته‌های بخش کشاورزی کشور از رئیس مجلس شورای اسلامی مطرح شد که به‌عنوان نماینده کشاورزان خواستار اجرایی قوانین و لزوم نظارت بیشتر به آن شدم.

موسی رهنمایی افزود: قانون تمرکز وظایف و اختیارات بخش کشاورزی، خرید تضمینی محصولات و بیمه تأمین اجتماعی از اعم موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

وی با اشاره به اینکه رئیس مجلس در جریان ریز مشکلات دامداران و نرخ شیر خام قرار دارد، خاطرنشان کرد: مشکل پرداخت نشدن یارانه ۳۰۰ میلیارد تومانی مابه‌التفاوت فروش شیر خام دامداران در این جلسه عنوان شد که پیرو این امر رئیس مجلس ضمن اعلام بی‌اطلاعی از پرداخت نشدن یارانه دامداران، دستور رسیدگی به آن را به دو نفر از نمایندگان مجلس به نام‌های عباس مقتدایی و محسن صرامی واگذار کرد.

رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی ایران ادامه داد: در این راستا از بذل توجه علی لاریجانی در مراسم روز تحلیف ریاست جمهوری که مشکلات کشاورزان را پیش از بخش صنعت مطرح کرد، تقدیر شد.

رهنمایی تصریح کرد: از نکات جالب توجه در این جلسه، توجه و علاقه خاص رئیس مجلس به بخش کشاورزی بود، به‌طوری که درباره مشکلات مطرح‌شده قول پیگیری و نظارت بیشتر بر اجرای قوانین مرتبط با بخش را داد.

وی در پایان یادآور شد: در این جلسه تقاضای ملاقات اعضای شورای مرکزی نظام صنفی کشاورزی با رئیس مجلس شورای اسلامی داده شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *