افزایش ۳۰ درصدی فروش داخلی شرکت تراکتورسازی ایران

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: میزان فروش داخلی محصولات این شرکت از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال با بیش از ۳۰ درصد افزایش به چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال رسید.

ابوالفتح ابراهیمی در گفت و گو با ایرنا افزود: در زمان حاضر شرکت با افزایش تقاضای بازار و ارایه وام های کشاورزی در زمینه فروش محصولات خود روند صعودی را طی می کند.

وی گفت: با ادامه روند موجود و افزایش تسهیلات بانکی به کشاورزان به طور قطع شرکت تراکتورسازی ایران ضمن اینکه آمادگی کافی و لازم برای پاسخگویی به متقاضیان داخلی را خواهد داشت نسبت به رشد تولیدات خود نیز برنامه های مختلف توسعه ای را گسترده تر خواهد کرد.

ابراهیمی با اشاره به نقش مجتمع بزرگ تراکتورسازی ایران در اشتغالزایی یادآوری کرد: افزایش تولیدات این شرکت به ویژه در کارخانه های موتورسازان و ریخته گری طی سال های اخیر موجب فعال تر شدن این مجموعه ها و به تبع آن افزایش اشتغال شده است.

وی توجه به تولید داخلی و استفاده بهینه از ظرفیت های صنعت تراکتور را یکی از عوامل بسیار مهم درایجاد اشتغال پایدار در آذربایجان شرقی و کشور دانست و گفت: بر همین اساس قطعه سازی استان فعال تر شده و می تواند به عنوان بازوان پرتوان تراکتورسازی وارد صنعت کشور شود.

به گفته ابراهیمی طی یک سال اخیر گروه صنعتی تراکتورسازی ایران ۴۰۰ میلیارد ریال از قطعه سازان استان خرید کرده است.

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران رویکرد جدید این شرکت را توجه به قابلیت های تبلیغاتی عنوان کرد و افزود: با توجه به نقش غیرقابل کتمان تبلیغات در صنعت و پیشرفت آن در داخل و خارج از کشور، در آینده نزدیک نسبت به توسعه بخش های تبلیغاتی اقدام خواهد شد.

ابراهیمی گفت: در این راستا به شدت نیازمند همکاری و مساعدت رسانه های گروهی برای جلب مشتریان جدید در داخل و خارج کشور هستیم تا با تبلیغات خوب و مناسب زمینه های لازم و مفید برای رشد تولیدات و درآمدهای ارزی و ریالی فراهم شود.

وی با اشاره به خدمات پس از فروش و کیفیت بالای تراکتورهای ساخت ایران، اظهار کرد: توجه به صادرات محصولات تولیدی در این شرکت یکی از اولویت های مهم و اصلی ماست تا بر اساس آن علاوه بر اشتغال زایی در داخل و فعال سازی قطعه سازی کشور، در زمینه ارزآوری نیز تراکتورسازی ایران نقش برجسته خود را به خوبی ایفا کند.

ابراهیمی از افزایش پنج درصدی تولیدات مجتمع تراکتورسازی ایران از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد و گفت: در این مدت ۱۷ هزار و ۶۳۹ دستگاه انواع تراکتور تولید شده که از این تعداد سه هزار و ۶۰۰ دستگاه به ارزش ۴۷ میلیون دلار به کشورهای مختلف صادر شده است.

وی کشورهای آفریقایی، آسیای میانه، آمریکای لاتین، افغانستان و عراق را از جمله مشتریان تراکتورهای ایرانی نام برد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *