عرضه زعفران رشته ای در بورس کالای ایران

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – در حالی زعفران رشته ای در تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۶ اسفندماه،عرضه می شود که تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی شاهد عرضه انواع مواد پلیمری ۱۶ تولیدکننده کشور است.

به گزارش بورس کالای ایران، در این روز ۵ کیلوگرم زعفران رشته ای تربت حیدریه به قیمت پایه ۴۷ هزار و ۵۰۰ ریال در هر گرم روی تابلوی معاملات تالار محصولات کشاورزی می رود. کارخانه یگانه خزر آق قلا گلستان نیز ۳۰۰ تن کنجاله کلزا پلیت را با قیمت پایه ۱۴ هزار و ۶۵۰ ریال راهی تالار معاملات می کند.

علاوه بر این در صورت تقاضا، ۶۴۰۰ تن گندم خوراکی کردستان و ۱۶۰۰ تن گندم خوراکی کرمانشاه به قیمت پایه ۹ هزار ریال برای هر دو محموله عرضه می شود. از دیگر محصولات کشاورزی عرضه شده در این روز می توان به ۳۰۰ تن برنج وارداتی به همراه ۳۰۰ تن عدس متوسط و ۱۰۰ تن نخود متوسط کانادا اشاره کرد.

این گزارش حاکی است در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۴۰ گرید مواد پلیمری مجتمع های پتروشیمی اروند، امیرکبیر، ایلام، آبادان، بندرامام، پلی نار، تندگویان، جم، رجال، غدیر، لاله، مارون، مهر، پلی پروپیلن جم، نویدزرشیمی و شرکت پلیمر کرمانشاه روی تابلوی عرضه می رود.

در گروه قیر نیز در صورت تقاضا ۲۱ هزار تن انواع قیر شرکت نفت جی، ۱۸ هزار تن انواع قیر شرکت نفت پاسارگاد، ۲ هزار تن انواع قیر شرکت آذربام عایق کار و ۶ هزار تن انواع قیر شرکت پالایش نفت شیراز راهی تالار معاملات می شود. از دیگر محصولات عرضه شده در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی می توان به ۳ هزار تن گوگرد کلوخه و ۳ هزار تن وکیوم باتوم اشاره کرد.

شرکت فولاد خوزستان با ۶۰ هزار تن شمش بلوم به قیمت پایه ۱۴ هزار و ۲۵۱ ریال و به صورت سلف در تالار محصولات صنعتی و معدنی حضور می یابد. این شرکت همچنین، ۱۵ هزار تن تختال C را به قیمت پایه ۱۴ هزار و ۲۵۰ ریال و به صورت سلف عرضه می کند. لازم به ذکر است، شرکت ایرالکو، در صورت تقاضا، ۱۱۰۰ تن شمش هزارپوندی ۹۹٫۷ را به قیمت پایه ۵۶ هزار و ۹۰۰ ریال راهی تالار معاملات می کند.

در این روز و در تالار صادراتی، ۶۵۰۰ تن قیر ۶۰۷۰ شرکت های آذردوام یول، توسعه کروس انرژی، فراشیمی روز و نگین فخر آذربایجان عرضه می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.