آغاز به کار نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی در شیراز

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – دهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی با حضور ۲۵۶ شرکت داخلی و خارجی عصر سه شنبه در شیراز گشایش یافت.

به گزارش کشاورز جوان به نقل از ایرنا، رییس سازمان جهاد کشاورزی فارس در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه شرکتهایی از ایتالیا، ترکیه، چین، هلند، اسپانیا ، آمریکا ، امارات متحده عربی و بلاروس حضور دارند.

محمد مهدی قاسمی افزود: حضور کارشناسان کشاورزی و دست اندرکاران حوزه اجرایی این بخش ، فرصت مناسبی را برای تبادل نظر و تعامل بین بخشی برای توسعه کشاورزی به شیوه های مدرن و نوین فراهم می کنند.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه ۴۱ شرکت ماشین آلات کشاورزی ، ۸۹ شرکت کود ، سم و بذر ، ۷۲ شرکت دام و طیور ، و ۳۷ شرکت آبیاری و ۱۳ نشریه تخصصی حضور دارند.

وی بیان داشت: این شرکتها آخرین دستاوردهای و محصولات خود در زمینه های دام ، طیور ، آبزیان ، نهاده، کود، سم و بذر،گل و گلخانه ، آبیاری و تجهیزات وابسته، ماشین آلات و ادوات، را به نمایش می گذارند.

دهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی با شرکت ۲۵۶ شرکت داخلی و خارجی تا دوازدهم اردیبهشت ماه در محل نمایشگاههای بین المللی شیراز دایر می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.