خانه / اخبار / اخبار كشاورزی / آغاز به کار نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی در شیراز
اخبار کشاورزی

آغاز به کار نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی در شیراز

کشاورز جوان – دهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی با حضور ۲۵۶ شرکت داخلی و خارجی عصر سه شنبه در شیراز گشایش یافت.

به گزارش کشاورز جوان به نقل از ایرنا، رییس سازمان جهاد کشاورزی فارس در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه شرکتهایی از ایتالیا، ترکیه، چین، هلند، اسپانیا ، آمریکا ، امارات متحده عربی و بلاروس حضور دارند.

محمد مهدی قاسمی افزود: حضور کارشناسان کشاورزی و دست اندرکاران حوزه اجرایی این بخش ، فرصت مناسبی را برای تبادل نظر و تعامل بین بخشی برای توسعه کشاورزی به شیوه های مدرن و نوین فراهم می کنند.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه ۴۱ شرکت ماشین آلات کشاورزی ، ۸۹ شرکت کود ، سم و بذر ، ۷۲ شرکت دام و طیور ، و ۳۷ شرکت آبیاری و ۱۳ نشریه تخصصی حضور دارند.

وی بیان داشت: این شرکتها آخرین دستاوردهای و محصولات خود در زمینه های دام ، طیور ، آبزیان ، نهاده، کود، سم و بذر،گل و گلخانه ، آبیاری و تجهیزات وابسته، ماشین آلات و ادوات، را به نمایش می گذارند.

دهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی با شرکت ۲۵۶ شرکت داخلی و خارجی تا دوازدهم اردیبهشت ماه در محل نمایشگاههای بین المللی شیراز دایر می باشد.

همچنین ببینید

اخبار کشاورزی

ممنوعیت پرورش آبزیان در خوزستان و ابهام در وضعیت ۱۴ هزار شاغل در این بخش

کشاورز جوان – سازمان آب و برق خوزستان با ارسال نامه ای به اداره کل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code