ارائه امکانات به روستائیان زمینه ساز افزایش تولیدات در روستا است

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
کشاورز جوان – نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه امروز روستائیان کشور ما از آسیب های فرهنگی و عدم امکانات مناسب ضررهای زیادی را متحمل شده اند، اظهار داشت: ارائه امکانات به روستائیان زمینه تولیدات در روستا را فراهم می سازد.
محمد فانی، نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه علنی شورای اسلامی مشهد، اظهار داشت: بررسی مشکلات دانش آموزان حاشیه نشین از حلقه های مفقود است.

وی افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری که فرمودند نگذارید چالش ها به بحران تبدیل شود، باید شورای شهر و روستا با رویکرد رفع مشکلات موجود فعالیت کنند تا از اتفاقات سخت آینده پیشگیری شود.

نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه امروز هدف اصلی دشمنان تخریب اذهان جوانان و نوجوانان است، گفت: توجه به نیاز های دانش آموزان حاشیه شهر مشهد اولویت اصلی شورای است.

نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه امروز روستائیان کشور ما از آسیب های فرهنگی و عدم امکانات مناسب ضررهای زیادی را متحمل شده اند، اظهار داشت: ارائه امکانات به روستاها زمینه تولیدات در روستا را فراهم می سازد.

در ادامه محمد حسین جهانبخش، عضو شورای شهر مشهد گفت: فعالیت های شوراها در حوزه روستا باید بر مبنای توسعه متوازن انجام شود چرا که روستا اولین بنای سلامتی شهر است.

وی افزود: گسترش فضاهای شغلی در روستاها و محقق شدن عدالت در آبادانی همه روستاها عامل ماندگاری اهالی روستاها در آنجا است چراکه باید تولیدات را در روستاها شکوفا کرد تا جمعیت روستایی پایدار بماند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *