از فارغ‌التحصیلان کارآفرین کشاورزی استقبال می‌کنیم

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

کشاورز جوان – قائم مقام وزیرجهادکشاورزی در امور مجلس گفت: اگر فارغ‌التحصیلان کشاورزی کارآفرین باشند ما از آنها استقبال خواهیم کرد.

خلیل آقایی صبح امروز در ششمین جلسه شورای استانی گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در محل اتاق بازرگانی کرمان اظهار کرد: وزارت جهاد کشاورزی هیچ مجوزی را راساً در سطح کشور صادر نمی‌کند بلکه نظر مشورتی و کارشناسی ارائه می‌دهد.

وی افزود: یک سال از عمر شرکت شهرک‌های کشاورزی می‌گذرد و یکی از خواسته‌های رییس مجلس برای بودجه، بحث شرکت‌های گلخانه‌ای بود ضمن اینکه اگر فارغ‌التحصیلان کشاورزی کارآفرین باشند ما از آنها استقبال خواهیم کرد.

آقایی گفت: اقتصاد ما مشکلات فراوانی دارد، اما در صورتیکه به جای هم‌افزایی مسائلی را مطرح کنیم که موانع را بیشتر کند در ابتدا خودمان متضرر خواهیم شد چراکه دولت هرچقدر که ضعیف شود، اما بازهم از بخش خصوصی قوی‌تر است.

قائم مقام وزیرجهادکشاورزی در امور مجلس تصریح کرد: ما هنوز در برخی ابعاد و حکومت‌داری توسعه‌ پیدا نکرده‌ایم.

وی تاکید کرد: امروز نیاز است که همگی هم به صورت کلامی و هم عملی با قدرت و سرعت به بخش خصوصی کمک کنیم.

آقایی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال پرورش ماهی در قفس در دریا جزو پروژه‌های مقرون به صرفه و تولیدی در سطح دنیا و مورد تائید مقام معظم رهبری نیز هست از این رو در صورتیکه سرمایه‌گذاری علاقمند باشد هم در جنوب و هم در شمال کشور از وی استقبال و حتی تسهیلات نیز داده خواهد شد.

منبع: ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *